Servis


Servis

Firma TAG Industry s.r.o. zajišťuje servis a dodávky originálních náhradních dílů pro všechny své produkty – záložní zdroje, dieselagregáty a elektrocentrály,  na dieselmotory JOHN DEERE a YANMAR a taktéž na veškeré dodané průmyslové komponenty .

Na základě našich mnohaletých  odborných zkušeností navíc provádíme po dohodě i servis ostatních, námi nedodaných záložních zdrojů s motory značek VOLVO PENTA, PERKINS, CUMMINS, DEUTZ, LOMBARDINI a elektrocentrál  zejména s motory značek HONDA a Briggs & Stratton.

Nabízíme uzavření servisní smlouvy, v rámci které je zvolen jeden z řady servisních programů zaměřených na pravidelnou údržbu zařízení. Výhodou uzavření servisní smlouvy je předem definovaná doba nástupu na případnou opravu a sleva na náhradní díly. Servisní programy se liší podle použití námi dodaného zařízení a podle potřeb zákazníka. V rámci servisních programů nabízíme: pravidelnou údržbu dle provozních hodin nebo dle stáří zařízení, doplňování provozních hmot, zátěžové zkoušky do umělé zátěže a pravidelné revize zařízení. 


Volejte odborníka!

Zaujala vás nabídka našeho servisu?

Kontaktujte našeho specialistu, nalezneme pro Vás vhodné řešení.

Tel:724 384 417