Dieselmotory - John Deere


Dieselmotory - John Deere

Firma JOHN DEERE byla založena v roce 1837 a v současné době je nejvýznamnějším světovým výrobcem zemědělské techniky. Svého postavení ve světě dosáhla hlavně zaměřením na kvalitu a investicemi do výzkumu a vývoje. Vyrábí vznětové motory na třech kontinentech světa a dodnes se řídí heslem svého zakladatele, které zní: „Nikdy nedám své jméno na výrobek, který není mezi nejlepšími“.


Samotné motory jsou velmi populární v agrárním sektoru, odkud také vzešly a vynikají svojí robustní konstrukcí, dlouhou životností a kvalitou. Pro svůj neoddiskutovatelný náskok v emisních limitech před veškerou konkurencí a pro pozitivní postoj při používání vstřikovacích systémů common-rail se staly ikonou konstrukčního a stavebního průmyslu. Velmi široká paleta doplňkové a nadstandardní výbavy je řadí mezi špičku ve speciální konstrukci např. pro použití ve výbušném prostředí, prostředí s vysokou nebo velmi nízkou okolní teplotou, vysokou prašností.


Díky užití nových inovativních technologií ve výrobě se konstrukční změny dotkly i lodní varianty motorů – marine, kde byly posíleny měrné výkony všech řad dieselmotorů. 


Přehled motorů


Volejte odborníka!

Zaujala vás nabídka dieselmotorů John Deere?

Kontaktujte našeho specialistu pro tento sortiment, nalezneme pro Vás vhodné řešení.

Tel: 724 233 681